WYSZUKAJ
WYSZUKAJ CZASOPISMO
Dołącz do nas na Facebooku!
Śledź nas na Twitterze! Obserwuj nas na Google+!
Zapraszamy na bloga  Mendeley

Praca

Strona główna > Praca :
PRACA

Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego zatrudni SPECJALISTĘ DS. PROMOCJI I MARKETINGU.

Zakres obowiązków:
  • realizowanie założonych celów marketingowych,
  • skuteczne promowanie książek,
  • tworzenie i realizacja projektów marketingowych,
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z mediami i portalami społecznościowymi,
  • zapewnienie odpowiedniej liczby recenzji,
  • przygotowywanie i redagowanie materiałów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych,
  • wspieranie działań sprzedażowych
Wymagania: bardzo dobry kontakt z ludźmi i wysoka kultura osobista,  umiejętność pracy w zespole, dobra znajomość obsługi komputera, łatwość pisania tekstów, kreatywność, umiejętności negocjacyjne, dokładność, skuteczność. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

List motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: praca@wuj.pl

Warunkiem przyjęcia do pracy jest zatrudnienie w ramach stosunku pracy wyłącznie w Wydawnictwie UJ. Prosimy o dostarczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Po zakończeniu rekrutacji wszystkie dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone.

Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego zatrudni SPECJALISTĘ DS. OBSŁUGI PORTALI INTERNETOWYCH.

  • administrowanie i obsługa portali internetowych,
  • udział w pracach nad rozwojem portali,
  • wprowadzanie treści i grafiki do serwisów internetowych,
  • wprowadzanie i obsługa publikacji elektronicznych,
  • obsługa mediów społecznościowych,
  • nawiązywanie kontaktów i współpraca międzynarodowa,
  • wspieranie działań promocyjnych.
Wymagania: wykształcenie wyższe, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, chęć rozwijania nowych umiejętności, bardzo dobra znajomość j. angielskiego,  doskonała organizacja pracy i kontakt z ludźmi, efektywne działanie pod presją czasu, zaangażowanie, dokładność, odpowiedzialność.

List motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@wuj.pl

Staże, praktyki

Studentów i absolwentów wyższych uczelni, którzy chcą się przekonać, jak funkcjonuje wydawnictwo, zdobyć cenne doświadczenie zawodowe oraz kształtować swoją karierę zapraszamy na bezpłatne STAŻE I PRAKTYKI W WYDAWNICTWIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO.

Wybrane przez nas osoby będą aktywnie uczestniczyć w pracy danego działu, mogąc pogłębiać wiedzę pod kierunkiem doświadczonych pracowników oraz rozwijać umiejętność pracy w zespole.

Termin rozpoczęcia i czas trwania stażu będzie ustalany indywidualnie w trakcie rekrutacji.

Oferujemy staże i praktyki w dziale redakcyjnym i w dziale promocji.

Po zakończeniu współpracy można otrzymać referencje.

List motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: staze@wuj.pl