WYSZUKAJ
WYSZUKAJ CZASOPISMO

Praca

Strona główna > Praca :
PRACA

PRACA NA ETAT
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego zatrudni OSOBĘ DO SKŁADU I ŁAMANIA PUBLIKACJI, PROJEKTOWANIA WNĘTRZ KSIĄŻEK ORAZ PROJEKTOWANIA OKŁADEK I MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH.

Wymagania:
•    doświadczenie w obsłudze programów graficznych i DTP
•    bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (w szczególności InDesign, Illustrator, Photoshop, Premiere)
•    wykształcenie wyższe kierunkowe mile widziane
•    umiejętność wykonywania kilku zadań równocześnie oraz ustalania priorytetów
•    umiejętność logicznego myślenia, systematyczność, dbałość o szczegóły
•    odpowiedzialność, samodzielność, obowiązkowość, rzetelność, terminowość, uczciwość
•    efektywne działanie pod presją czasu
•    zdolności interpersonalne i komunikatywność
•    bardzo dobra organizacja pracy

Główny zakres zadań:
•    skład i łamanie publikacji z różnych dziedzin nauki
•    projektowanie typograficzne
•    projektowanie okładek i materiałów promocyjnych
•    wprowadzenie korekt językowych do tekstów
•    kontakty z pracownikami naukowymi
•    dbanie o terminowość i wysoką jakość publikacji
•    wprowadzanie treści do serwisów internetowych

Oferujemy:
•    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    wszechstronny rozwój zawodowy w środowisku naukowym najstarszej polskiej uczelni
•    współdziałanie w ambitnym zespole
•    w pakiecie socjalnym między innymi dofinansowanie karty Multisport

List motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy składać na adres: Wydawnictwo UJ, ul. Michałowskiego 9/2, 31-126 Kraków lub rekrutacja@wuj.pl.
Warunkiem przyjęcia do pracy jest zatrudnienie w ramach stosunku pracy wyłącznie w Wydawnictwie UJ.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

Prosimy o dostarczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Po zakończeniu rekrutacji wszystkie dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone.

STAŻE, PRAKTYKI

Studentów i absolwentów wyższych uczelni, którzy chcą się przekonać, jak funkcjonuje wydawnictwo, zdobyć cenne doświadczenie zawodowe oraz kształtować swoją karierę zapraszamy na bezpłatne STAŻE I PRAKTYKI W WYDAWNICTWIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO.

Wybrane przez nas osoby będą aktywnie uczestniczyć w pracy danego działu, mogąc pogłębiać wiedzę pod kierunkiem doświadczonych pracowników oraz rozwijać umiejętność pracy w zespole.

Termin rozpoczęcia i czas trwania stażu będzie ustalany indywidualnie w trakcie rekrutacji.

Oferujemy staże i praktyki w dziale redakcyjnym i w dziale promocji.

Po zakończeniu współpracy można otrzymać referencje.

List motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: staze(at)wuj.pl