WYSZUKAJ
WYSZUKAJ CZASOPISMO
Dołącz do nas na Facebooku!
Śledź nas na Twitterze! Obserwuj nas na Google+!
Zapraszamy na bloga  Mendeley

Praca

Strona główna > Praca :
PRACA

Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego zatrudni osobę na stanowisko SPECJALISTA REDAKTOR PROWADZĄCY.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie książek przez cały proces wydawniczy,
  • adiustacja językowo-stylistyczna, opracowanie edytorskie, rewizje ,
  • współpraca z autorami, redaktorami, korektorami, DTP,  plastykami etc.
Wymagania: wykształcenie wyższe, bardzo dobra obsługa komputera, bardzo dobra  znajomość j. angielskiego, doskonała organizacja pracy, dokładność, dobry kontakt z ludźmi, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu. Mile widziane doświadczenie redakcyjne i wydawnicze.

List motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@wuj.pl

Warunkiem przyjęcia do pracy jest zatrudnienie w ramach stosunku pracy wyłącznie w Wydawnictwie UJ. Prosimy o dostarczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Po zakończeniu rekrutacji wszystkie dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone.

Staże, praktyki

Studentów i absolwentów wyższych uczelni, którzy chcą się przekonać, jak funkcjonuje wydawnictwo, zdobyć cenne doświadczenie zawodowe oraz kształtować swoją karierę zapraszamy na bezpłatne STAŻE I PRAKTYKI W WYDAWNICTWIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO.

Wybrane przez nas osoby będą aktywnie uczestniczyć w pracy danego działu, mogąc pogłębiać wiedzę pod kierunkiem doświadczonych pracowników oraz rozwijać umiejętność pracy w zespole.

Termin rozpoczęcia i czas trwania stażu będzie ustalany indywidualnie w trakcie rekrutacji.

Oferujemy staże i praktyki w dziale redakcyjnym i w dziale promocji.

Po zakończeniu współpracy można otrzymać referencje.

List motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: staze@wuj.pl